نشریه «ایست رسانه ای» با هدف افزایش سواد فضای مجازی و با موضوع فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی توسط فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی و کارگاه اینفونگاره تولید منتشر شد.
به همت فرهنگسرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد

اینفوگرافیک ایست رسانه ای 1

نشریه «ایست رسانه ای» با هدف افزایش سواد فضای مجازی و با موضوع فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی توسط فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی و کارگاه اینفونگاره تولید منتشر شد.

اینفونگاره | این نشریه که پیش شماره اول آن با عنوان «اثرات فضای مجازی برسبک زندگی» منتشر شده است در سه بخش اثرات مثبت و منفی و تاثیر فضای مجازی برخانواده به بیان نکاتی گزیده در این رابطه پرداخته است.

... برای مشاهده و دریافت اینفوگرافیک در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید ...

نشریه «ایست رسانه ای» که به همت فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی و با هدف ارتقای سواد رسانه‎ای و سواد فضای مجازی شهروندان و افزایش آگاهی و توجه خانواده ها نسبت به استفاده و نحوه حضور در فضاهای مجازی به ویژه  شبکه های اجتماعی، تدوین و تولید شده است، به صورت اینفوگرافی و در قالب نشریه دیواری هرهفته در فرهنگسراها، خانه های فرهنگ، مساجد، ایستگاه‌های مترو و اماکن عمومی شهر توزیع می شود.
در این نشریه موضوع های گوناگون پیرامون فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی و مسائلی که در این فضا و شبکه های اجتماعی به وجود می آید، مورد توجه قرار گرفته است.
سازمان ها و مراکزی که علاقه مند به دریافت نشریه «ایست رسانه‌ای» هستند، می توانند جهت هماهنگی های لازم با شماره تلفن 22888681 تماس بگیرند و همچنین علاقه مندان می توانند این نشریه را در سایت www.resaneh.farhangsara.ir و کانال فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی به نشانی www.telegram.me/f_resaneh مشاهده کنند.

دیدگاه ها

سلام
بنده مس.ل بسیج دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هستم
قصد داریم یک نمایشگاه عکس اینفوگرافی با موضوعات مختلف برگزار کنیم .
اگر میشود فایل قابل چاپ عکس هارا به من بدهید ممنون میشوم.

اضافه کردن دیدگاه جدید