چیزهای کمی توجه انسان را جلب می کند. اجازه دهید بررسی کنیم که اینترنت چگونه توجه مردم را جلب می کند. تجار و بازرگانان بسیاری برای مشهور شدن، افزایش تعامل و به اشتراک گذاشتن و تبلیغات به مفاهیم بصری به ویژه اینفوگرافیک روی آورده اند. آنها از این روش برای نشان دادن واقعیت ها، راهنمایی و دادن اطلاعات مختلف استفاده می کنند که برای مردم قابل درک و به یاد ماندنی هستند.
چیزهای کمی توجه انسان را جلب می کند. اجازه دهید بررسی کنیم که اینترنت چگونه توجه مردم را جلب می کند. تجار و بازرگانان بسیاری برای مشهور شدن، افزایش تعامل و به اشتراک گذاشتن و تبلیغات به مفاهیم بصری به ویژه اینفوگرافیک روی آورده اند. آنها از این روش برای نشان دادن واقعیت ها، راهنمایی و دادن اطلاعات مختلف استفاده می کنند که برای مردم قابل درک و به یاد ماندنی هستند.

اینفونگاره | پیش نویسی، طراحی و کامل کردن یک اینفوگرافیک (داده نما) به تلاش بسیاری نیاز دارد، اما خواندن مطالب آن زحمت چندانی ندارد.( به همین دلیل مردم آن را دوست دارند). 

چیزهای کمی توجه انسان را جلب می کند. اجازه دهید بررسی کنیم که اینترنت چگونه توجه مردم را جلب می کند. تجار و بازرگانان بسیاری برای مشهور شدن، افزایش تعامل و به اشتراک گذاشتن و تبلیغات به مفاهیم بصری به ویژه اینفوگرافیک روی آورده اند. آنها از این روش برای نشان دادن واقعیت ها، راهنمایی و دادن اطلاعات مختلف استفاده می کنند که برای مردم قابل درک و به یاد ماندنی هستند.
اینفوگرافیک های خوب واضح، قابل درک و حاوی اطلاعات مفید و زیبا هستند و حاوی رنگهایی هستند که با اطلاعاتشان هماهنگی دارند. در اینجا اینفورگرافیک ۱۱ مارک در صنایع مختلف از املاک و مستغلات گرفته تا برنامه ریزی های مشاوران حقوقی را بررسی خواهیم کرد که از اینفوگرافیک به خوبی استفاده کنند و از این طریق گسترش یافته و الهام بخش بوده اند!
در اینجا می توانید ۱۱ اینفوگرافیک برتر را ببینید.
۱- اینفوگرافیک تبلیغ مواد غذایی: اینفوگرافیک بازاریاب لینکدن این رژیم غذایی متعادل را پیشنهاد می کند و این یکی  از بیشترین کاربردهای اینفوگرافیک برای به تصویر کشیدن و توضیح مطالب با کمک تصاویر است. همه از مقایسه مواد غذایی مختلف لذت می برند.جیسون میلر از روش های بازاریابی برای درست کردن این تصویر کمک گرفته است. در واقع این مقایسه اولین بار در سال ۲۰۰۹ توسط ریک برنز ابداع شد که بعد آن را تبدیل به محتوایی تصویری کرده است تا نشان دهد مواد غذایی چگونه مانند سوخت عمل می کند. شباهتها در نمونه های اینفوگرافیک به خوبی قابل مشاهده هستند.

وبلاگ - ترکیب خوب- اینفوگرافیک
۲- آداب غذا خوردن در کشورهای مختلف جهان- توسط رستوران های منتخب انجام شده است.
آیا می دانید در برخی کشورها انعام دادن به پیشخدمت رستوران بی ادبانه است! ساخت فیش غذا به عنوان هدیه برای رستورانها توسط این اینفوگرافیک رنگی تهیه شده است تا تفاوتهای فرهنگی در آداب غذا خوردن کشورهای مختلف را نشان دهد.
اینفوگرافیک ها را می توان توسط شبکه ها به سراسر جهان ارسال کرد. خوشبختانه از اینفوگرافیک برای تبلیغ محصولات بی طرفدار استفاده نمی شود. اینفوگرافیک ها به قدری جذاب تهیه شده اند که ما را به بازدید از این وب سایت ها تشویق می کنند.

 


اینفوگرافیک آداب غذا خوردن در کشورهای مختلف دنیا

۳- اطلاعات سفر- توسط افرادی جمع آوری شده اند که دارای بالاترین مدرک در رشته هتلداری هستند.
داشتن بالاترین مدرک هتلداری منبعی قابل قبول برای افرادی است که به دنبال برنامه ریزی برای سفرهای خوب هستند. این اینفوگرافیک می تواند به چنین افرادی کمک کند. هدف ما نیز یافتن چنین افرادی است که ( جوان، ماجراجو و باهوش باشند). در بخش رنگها نیز به این مطلب اشاره کردیم که به دنبال یافتن افراد درجه یک هستیم.

اینفوگرافیک اطلاعات سفر
۴- می توانید با استفاده از برنامه های آنلاین حقوقی از جریمه و زندانی شدن در امان بمانید.
این طراحی اینفوگرافیک بیشترین تعداد بازدید کنندگان را دارد چون به خوبی توسط کارشناسان مجرب انجام شده و حاوی اطلاعات مفید برای کسانی است که در آمریکا زندگی می کنند یا قصد سفر به این کشور را دارند. در اینجا بخش مورد علاقه من " حقوق میراندا" است که نمونه ای واقعی از صحبت هایی است که ممکن است با افسر پلیس داشته باشید که قصد دارد شما رافریب دهد یا ازاطلاعات شما در باره قانون مطلع شود. ما به شما سوالاتی که ممکن است پرسیده شوند و حتی سوالات ناراحت کننده و پاسخ های کامل و نکات مهم را نشان می دهیم.


اینفوگرافیک- پلیس- حقوق
۵- طرز استفاده از چوب دارچین. توسط تعاونی محصولات طبیعی شرکت فرونتیر
می دانید که از دارچین استفاده های مختلفی می شود؟ وبلاگ این اینفوگرافیک در باره فواید دارچین به شما اطلاعات می دهد.
آیکون ها در رنگها و طرحهای زیبایی هستند و فاصله بین آنها به شکلی است که به آسانی قابل درک هستند. ما قصد داریم با استفاده از رنگهای گرم و پیش زمینه چوب حس و حال درست کردن شیر کاکائوی داغ و نشستن کنار آتش را به شما القا کنیم و این کاری است که همه از آن لذت می برند.

اینفوگرافیک- چوب دارچین
۶- برنامه ریزی برای زمان بندی مجالس عروسی: توسط لورن کونراد. کام
گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز دارم برنامه ریزی ساده و طرح ریزی تمیز و مرتب است تا به نقطه نظرتان جامه عمل بپوشانید. وب سایت لورن کونراد شیوه زندگی و زیبایی را به تصویر می کشد.
این روش برای زمان بندی اینفوگرافیک مجالس عروسی برنامه ریزی شده است. اینفوگرافیک ها شیوه ای عالی برای نشان دادن جدول زمان بندی شده هستند و از آنجا که ساختاری ساده دارند به راحتی می توان آنها را دنبال کرد. می توانیم تصور کنیم عروسها در جشن عروسی شان بتوانند لیست مورد نظرشان را انتخاب کنند. به علاوه رنگهای صورتی و سفید با این عنوان تناسب دارند و با این نام تجاری کاملا سازگار هستند. آفرین!

اینفوگرافیک برنامه ریزی زمان بندی مجالس عروسی
۷- چگونه از شر دزدان بسته های پستی تان در امان باشید. توسط اندیسیا
این نمونه خوبی از اینفوگرافیک است که داستانی را برای ما شرح می دهد.
ایندیسیا شرکت آنلاین پستی و کشتی رانی است که با کمک افراد مجرب در این رشته به مردم اطلاعاتی برای جلوگیری از سرقت بسته های پستی شان می دهد. این منبع حاوی اطلاعاتی است که توسط افرادی که بسته هایشان به سرقت رفته است داده شده اند.
این اطلاعات منطقی در دسترس ما قرار گرفته اند تا بتوانیم از دزدیده شدن بسته های پستی مان جلوگیری کنیم. مطالب این بخش درست مانند پست یک وبلاگ ساده و منسجم است.

اینفوگرافیک محافظت از دزدیده شدن بسته های پستی

۸- رنگ، مقدار و تکامل لوگوها. توسط: شرکت روبی رسانه
مفهوم واقعی رنگ لوگوی شما چیست و چه اطلاعاتی در باره شرکت شما می دهد؟ این نمونه ای از یک اینفوگرافیک کامل با تحقیقات کامل و دقیق است که آن را تبدیل به موضوعی جذاب می کند. این اینفوگرافیک با اطلاعاتی شروع می شود که همه دوست دارند بشنوند.چه رنگی با چه ویژگی هایی هماهنگی دارند. این اینفوگرافیک می تواند جوابهای متنوعی به سوالات دهند. مثلا این که لوگوها چقدر هزینه دارند. ما می خواهیم مدارک معتبری را برای نمونه از سراسر دنیا نشان دهیم. آنها می توانند ما را به یاد خاطراتمان از لوگوهای تصویری که در طول سال دیده ایم بیندازند.

اینفوگرافیک- لوگو- رنگ
۱۰- ارزش رستوران باب- برگر ۷۹۶/۴۴۶ دلار تخمین زده شده است. توسط مووتو
این اینفوگرافیک احتمالا یکی از خلاقانه ترین ها به حساب می آید. طبق تحقیقات شرکت املاک مووتو این موضوع فرهنگی و قابل توجه عموم است. نمایش تلویزیونی پر طرفدار باب- برگر ثابت می کند که با استفاده از تخصص تان می توانید اینفوگرافیک جالب، هوشمندانه و مرتبط با موضوع به وجود آورید. ما قصد داریم افکاری تازه از طریق نمایش تلویزیونی به ذهن شما خطور کند. به این فکر می کردم که اگر چنین محلی واقعا وجود داشته باشد اجاره بهای اَن چقدر است؟ و شرکت موتوو چگونه توانسته اجاره بها راتا این حد پائین آورد. در اینجا سوال و جوابها در معرض دید بینندگان است و ما را به این نتیجه می رساند که آن را بخشی از این برنامه بدانیم.

اینفوگرافیک - باب - برگر

۱۱- نگهداری و مراقبت از کودکان: توسط پیش پوش بیبی

بالاخره این که با این اینفوگرافیک می توانیم جدول زمانی پیش پوش بیبی را ببینیم که چگونه مشکلات والدین را در مواجهه با مسایل کودکان حل می کنند. این اینفوگرافیک طرح سازگاری دارد که توسط پیش پوش بیبی ارائه شده است.
مراحل کار در قسمت چپ نوشته شده اند.
گروه بندی ها مانند خواب، تغذیه، زمان بازی، احساسات و مهارت ها در پائین صفحه قرار دارند. خواندن و دنبال کردن مطالب بسیار آسان است. ما ترجیح می دهیم از رنگهای خنثی مانند بژ و زرد علاوه بر رنگهای صورتی برای دختران و آبی برای پسران استفاده کنیم.
اینفوگرافیک - کودک- مراحل
کدامیک از اینفوگرافیک های این لیست مورد علاقه شما است؟
ترجمه شده توسط هنرمقاومت

آلبوم تصاویر

اضافه کردن دیدگاه جدید