شناسه : 366
يكشنبه 20 فروردين 1396 ساعت 20:54 2017-4-9 20:54:14
در این پرونده، راهکارهای اشتغالزایی، ظرفیت های بالقوه و بالفعل، بررسی آسیب ها و اشکال های اقتصاد ایران،  تبیین وظایف دستگاه های دولتی و فعالان مردمی در حوزه اقتصاد مقاومتی بررسی می‌شود. گفتنی ست این پرونده به همت مرکز تخصصی اینفونگاره تبیین، تولید و جمع آوری شده است.
در این پرونده، راهکارهای اشتغالزایی، ظرفیت های بالقوه و بالفعل، بررسی آسیب ها و اشکال های اقتصاد ایران، تبیین وظایف دستگاه های دولتی و فعالان مردمی در حوزه اقتصاد مقاومتی بررسی می‌شود. گفتنی ست این پرونده به همت مرکز تخصصی اینفونگاره تبیین، تولید و جمع آوری شده است.

اینفونگاره |  اشتغالزایی و اقتصاد مقاومتی از آن دست مقولاتی است که در سال‌های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. پس از نام گذاری سال ۱۳۹۶ در حوزه اقتصاد مقاومتی و اشتغال و ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر انقلاب، این مسئله بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت. در این پرونده، راهکارهای اشتغالزایی، ظرفیت های بالقوه و بالفعل ایران، بررسی آسیب ها و اشکال های اقتصاد ایران،  تبیین وظایف دستگاه های دولتی و فعالان مردمی در حوزه اقتصاد مقاومتی بررسی می‌شود. گفتنی ست این پرونده به همت مرکز تخصصی اینفونگاره تبیین، تولید و جمع آوری شده است.

اینفونگاره اقدام و عمل؛ از نقشه راه تا تقسیم کار ملی

در اینفوگرافیک زیر مطالبات رهبری از دست اندرکاران موثر در اقتصاد مقاومتی پرداخته شده است و نقشه راه اقدام و عمل و شرح وظایف هر یک از دستگاه های تاثیرگذار در اقتصاد مقاومتی را تبیین نموده است. 

... برای مشاهده و دریافت اینفوگرافیک در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید ...

 

اینفونگاره ده اقدام اساسی برای نجات اقتصاد

رهبر انقلاب در سخنرانی روزهای آغازین سال، ده اقدام اساسی برای نجات اقتصاد کشور را برشمردند که در اینفوگرافیک زیر به اختصار در قالب اینفوگرافیک به آن می پردازیم.

 

اینفونگاره مولفه ها،  ارکان و الزامات اقتصاد مقاومتی از منظر رهبر معظم انقلاب

در اینفوگرافیک زیر  به بازخوانی بیانات رهبر معظم انقلاب در طی سالهای گذشته پیرامون مفهوم اقتصاد مقاومتی پرداخته شده است. در اینفوگرافیک پیش رو تلاش شده است تا با بهره گیری از بیانات ایشان در خلال ۱۵ سال گذشته، ریشه های تاکید معظم له بر ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی تبیین شود.

... برای مشاهده و دریافت اینفوگرافیک در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید ...

 

اینفونگاره راهکارهای افزایش اشتغال چیست؟

از نگاه رهبر انقلاب، رفع معظل بیکاری از اولویتهای کاری دولت برای حل مشکلات اقتصادی است، ایشان در این زمینه فرمودند: «شرمندگی بنده‌ی حقیر از شرمندگی آن جوانی که بیکار میرود خانه و دستش چیزی نیست، کمتر نیست، بلکه بیشتر است.» در اینفوگرافیک زیر برخی از «راهکارهای افزایش اشتغال» براساس بیانات رهبر انقلاب تبیین و ارایه شده است.

 

اینفونگاره اشکال بزرگ اقتصاد ایران چیست و راه درمان آن چیست؟

در سخنرانی رهبر انقلاب در دیدار مردم آذربایجان در تاریخ 1393/11/29 ، اقتصاد مقاومتی را راه حل دو اشکال بزرگ اقتصاد ایران یعنی «نفتی بودن» و «دولتی بودن»، برشمردند. در اینفوگرافیک زیر این دو اشکال بزرگ اقتصاد ایران و راهکارهای حل مشکلات اقتصادی کشور را مرور و تبیین شده است.

 

اینفونگاره ایران برای پیشرفت اقتصادی چه ظرفیت هایی دارد؟

در اینفوگرافیک زیر ظرفیتهای  بالقوه و بالفعل ما برای پیشرفت اقتصادی تبیین و تولید شده است.

 

اینفونگاره مهم ترین وظایف مجلس در اقتصاد مقاومتی

در اینفوگرافیک زیر سعی شده است بیانات رهبری در مورد وظایف مجلس شورای اسلامی در تحقق اقتصاد مقاومتی بپردازد.

... برای مشاهده و دریافت اینفوگرافیک در سایز بزرگتر بر روی آن کلیک کنید ...

 

اینفونگاره مهم ترین وظایف دولت در اقتصاد مقاومتی

در اینفوگرافیک زیر سعی شده است بیانات رهبری در مورد وظایف قوه مجریه و دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی بپردازد.

... برای مشاهده و دریافت اینفوگرافیک در سایز بزرگتر بر روی آن کلیک کنید  ...

 

اضافه کردن دیدگاه جدید