شناسه : 383
يكشنبه 17 ارديبهشت 1396 ساعت 13:11 2017-5-7 13:11:48
در سال های اخیر حاشیه‌های بسیاری گریبان کشور را گرفته و با این حال اخیرا یکی از معاونین وزیر کار گفته است که دولت یازدهم کمترین تنش کارگری را شاهد بود. اما واقعا بر چه اساسی این مقایسه صورت می‌گیرد؛ در حالی‌که کشور در این مدت با تعطیلی کارخانه،  اخراج تعداد بسیاری کارگر، مشکلات معیشتی کارگران و تجمعات آنها روبه‌رو بوده است؟
اولین شماره هفته نامه کارگر آنلاین منتشر شد

اینفوگرافیک وضعیت نامطلوب کارگران

در سال های اخیر حاشیه‌های بسیاری گریبان کشور را گرفته و با این حال اخیرا یکی از معاونین وزیر کار گفته است که دولت یازدهم کمترین تنش کارگری را شاهد بود. اما واقعا بر چه اساسی این مقایسه صورت می‌گیرد؛ در حالی‌که کشور در این مدت با تعطیلی کارخانه، اخراج تعداد بسیاری کارگر، مشکلات معیشتی کارگران و تجمعات آنها روبه‌رو بوده است؟

اینفونگاره |  در سال های اخیر حاشیه‌های بسیاری گریبان کشور را گرفته و با این حال اخیرا یکی از معاونین وزیر کار گفته است که دولت یازدهم کمترین تنش کارگری را شاهد بود. اما واقعا بر چه اساسی این مقایسه صورت می‌گیرد؛ در حالی‌که کشور در این مدت با تعطیلی کارخانه،  اخراج تعداد بسیاری کارگر، مشکلات معیشتی کارگران و تجمعات آنها روبه‌رو بوده است؟

برخی آمارهای قابل تامل، مشکلات کارخانه ها و واحدهای تولیدی، مشکلات کارگران، برخی نقدها به عملکرد دولت و اقدامات لازم جهت حمایت کارگران از جمله موضوعات تشریح شده در اینفوگرافیک «وضعیت نامطلوب کارگران» می باشد که به همت پایگاه خبری تحیلی کارگر آنلاین تبیین و تولید شده است. گفتنی ست مجری این طرح،  مرکز تخصصی اینفونگاره می باشد.

... برای مشاهده و دریافت اینفوگرافیک در سایز بزرگتر بر روی آن کلیک کنید ...

برای دریافت فایل قابل چاپ از طریق منوی تماس با ما اقدام فرمایید.

اضافه کردن دیدگاه جدید