شناسه : 510
يكشنبه 5 شهريور 1396 ساعت 01:24 2017-8-27 01:24:22
قالیباف در  دوران دوازده ساله فعالیتش توانست به فعالیت های فرهنگی گوناگونی بپردازد که مهمترین اقدام وی توسعه مراکز فرهنگی و هنری، رشد کتابخانه‌ها و راه اندازی بزرگترین مجموعه باغ کتاب جهان بود که مشروح جزئیات این فعالیت ها را در اینفوگرافیک زیر مشاهده می کنید.
پایتختی که چهره فرهنگی به خود گرفت

اینفوگرافیک شهر فرهنگ

قالیباف در دوران دوازده ساله فعالیتش توانست به فعالیت های فرهنگی گوناگونی بپردازد که مهمترین اقدام وی توسعه مراکز فرهنگی و هنری، رشد کتابخانه‌ها و راه اندازی بزرگترین مجموعه باغ کتاب جهان بود که مشروح جزئیات این فعالیت ها را در اینفوگرافیک زیر مشاهده می کنید.

اینفونگاره |  دکتر محمدباقر قالیباف در سال ۱۳۸۴ با رای شورای شهر تهران به عنوان هفتمین شهردار پس از انقلاب پایتخت برگزیده شد. قالیباف در  دوران دوازده ساله فعالیتش توانست به فعالیت های فرهنگی گوناگونی بپردازد که مهمترین اقدام وی توسعه مراکز فرهنگی و هنری، رشد کتابخانه‌ها و راه اندازی بزرگترین مجموعه باغ کتاب جهان بود که مشروح جزئیات این فعالیت ها را در اینفوگرافیک زیر مشاهده و مطالعه می‌کنید. گفتنی ست این اینفوگرافیک توسط سرویس اجتماعی روزنامه فرهیختگان تبیین و تولید شده است و مجری آن مرکز تخصصی اینفونگاره می‌باشد.

... برای مشاهده و دریافت اینفوگرافیک در سایز بزرگتر بر روی آن کلیک کنید ...

برای دریافت فایل قابل چاپ از طریق منوی تماس با ما اقدام فرمایید.

اضافه کردن دیدگاه جدید